معرفی شرکت پخش شیمی درمان اوسینا

در دی ماه 1394 به صورت یک شرکت خصوصی و به عنوان پخش اختصاصی هلدینگ آژند تاسیس شد و ضمن اخذ مجوز از سازمان غذا و دارو فعالیت رسمی خود را در زمینه پخش محصولات و مکمل های دارویی آغاز نمود .

گروه آژند دارو از شرکت های : *صنایع شیمیایی ارسطو * دارو سازی آوه سینا * و شیمی درمان اندیشه تشکیل شده است. درسال 1399 شرکت پخش شیمی درمان اوسینا زیرمجموعه هلدینگ زاگرس دارو قرار گرفت که متشکل از شرکت های : * زاگرس دارو پارسیان * نوشا فارمد ایرانیان * و آپادانا دارو می باشد. در واقع شرکت پخش شیمی درمان اوسینا در حال حاضر زیرمجموعه دو گروه دارویی بزرگ و معتبر (آژند و زاگرس دارو) میباشد. .

این شرکت با عقد قرارداد با بیش از ۵۰ شرکت تامین کننده داخلی و وارداتی اقدام به توزیع دارو در سراسر کشور نموده است و اکنون پس از کسب سالها تجربه فروش و پخش در سطح داروخانه ها، بیمارستان ها، مراکز درمانی در تمامی استان های کشور، حضور فعال دارد. شرکت پخش شیمی درمان اوسینا با داشتن 17 شعبه در سراسر کشور، که همگی با نیروی انسانی متخصص و زیرساخت مناسب، به مشتریان عزیز و ارزشمند خود خدمت رسانی می نماید.

زاگرس دارو

این شرکت در سال 1384در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع با بیش از 200 نفر پرسنل متخصص متعهد با هدف تامین داروی با کیفیت و اثر بخشی بالا نه تنها در داخل کشور بلکه جهت صادرات به سایر کشورها اغاز نموده است . زاگرس دارو با اهتمام کامل به تضمین سلامت هم نوعانمان در دنیای بدونمرز با بهره گیری از نیروهای متخصص و دانش نوین افق های جدیدی را در حوزه سلامت روشن نموده است . خط تولید داروهای شرکت زاگرس دارو مشتمل بر تولید فراورده های جامدات شامل انواع انتی بیوتیک ها – ضد درد – نارکوتیک (داروهای مخدر ) و مایعات که در ان شربت . قطره تولید می گردد می باشد .

آوه سینا

شرکت داروسازی آوه سینا تولید کننده اشکال جامد دارویی است. این شرکت از تاریخ تاسیس ان در سال 1382 انواع محصولات خود را به مشتریان داخلی و خارجی عرضه مینماید. روابط عمومی، بازاریابی، فروش و دیگر امور اداری و پژوهش و پردازش فرمولاسیون در دفتر مرکزی و ازمایشگاه تهران انجام میگردند. مدیریت مواد، کنترل کیفی و تولید در دو کارخانه مجزا در شهر صنعتی کاوه واقع در ساوه در 90 کیلومتری جنوب تهران انجام میشوند.

چشم انداز شرکت